HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lendohet Ismet Ramushi, thyen krahun!
nga AlbaniaSoccer   E martë, 02 Mars 2010 09:32   pdfShtypEmail

ismet_ramushiSulmuesi gjilanas, Ismet Ramushi në takimin e kthimit të çerekfinales së Kupës së Republikës së Kosovës në Futboll ka pësuar një lëndim serioz i cili do ta mbaj jashtë fushë edhe për një muaj. Ramushi e ka thyer krahun pas një dueli me mbrojtësin e Trepçës, Arben Zhjeqi. Me herët sulmuesi shtatgjatë ishte i lënduar dhe qëndroj jashtë fushë për një vit. 

Veton Zymberi


busy
komente