HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 03 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Shtyhet kupa e Republikes

Shtyhet kupa e Republikes12 years 9 months ago#13

Shkumbini-Dinamo, e shtyrë për shkak të terrenit të rënduar, do të luhet nesër, ndërsa Gramozi-Teuta të dielën, në të njëjtën ditë kur luhet Skënderbeu-Shkumbini për kampionat. Tri ndeshjet e kthimit çerekfinale të kupës do të luhen më 10 mars, në mesjavë, datë që ishte përcaktuar për gjysmëfinalet e para të kupës (gjysmëfinalet do të luhen një javë më pas dhe ndeshjet e kthimit sërish pas një jave).
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.049 seconds