HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 25 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Team statistics - Shqiperi
General
Matches played: 10
Win: 3
Draw: 2
Lost: 5
Highest home win:
Shqiperi - Qipro

3-1
Highest home lost:
Shqiperi - Islanda

1-2
Highest away win:
Norvegji - Shqiperi

0-1
Highest away lost:
Zvicer - Shqiperi

2-0
Goals
Goals for: 9
Goals for per match: 0.9
Goals against: 11
Goals against per match: 1.1
No goals against: 3
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 5
Matches played: 5
Total goals (for and against): 13
Goals per match: 2.6
Goals for7
Goals for per match: 1.4
Goals against6
Goals against per match: 1.2
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 5
Matches played: 5
Total goals (for and against): 7
Goals per match: 1.4
Goals for2
Goals for per match: 0.4
Goals against5
Goals against per match: 1
Goals per matchday