HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-19 Internationals
Team statistics - Shqiperia U-19
General
Matches played: 3
Win: 0
Draw: 1
Lost: 2
Highest home win:

Highest home lost:

Highest away win:

Highest away lost:
Angli U-19 - Shqiperia U-19

6-1
Goals
Goals for: 1
Goals for per match: 0.33
Goals against: 8
Goals against per match: 2.67
No goals against: 1
Home games statistics
Home games percentage: 0.14
Matches total: 2
Matches played: 1
Total goals (for and against): 0
Goals per match: 0
Goals for0
Goals for per match: 0
Goals against0
Goals against per match: 0
Away games statistics
Away games percentage: 0.29
Matches total: 4
Matches played: 2
Total goals (for and against): 9
Goals per match: 4.5
Goals for1
Goals for per match: 0.5
Goals against8
Goals against per match: 4
Goals per matchday