HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi EURO 2016 - France 2016
 Ekipi - Serbi [SER]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Vladimir STOJKOVICVladimir STOJKOVIC  - (-)11--------
 Predrag RAJKOVICPredrag RAJKOVIC  - (-)----------
 Zeljko BRKICZeljko BRKIC  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Dusan BASTADusan BASTA  - (-)------------
 Antonio RUKAVINAAntonio RUKAVINA  Croatia, Republic of06. Maj 1985 (38)------------
 Nikola MAKSIMOVICNikola MAKSIMOVIC  - (-)------------
 Dusko TOSICDusko TOSIC  - (-)------------
 Matija NASTASICMatija NASTASIC  - (-)11----------
 Branislav IVANOVICBranislav IVANOVIC  - (-)11----2-----
 Aleksandar KOLAROVAleksandar KOLAROV  - (-)11----------
 Stefan MITROVICStefan MITROVIC  - (-)11----------
 Nenad TOMOVICNenad TOMOVIC  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Radosav PETROVICRadosav PETROVIC  - (-)------------
 Zoran TOSICZoran TOSIC  - (-)11--1-------
 Nemanja GUDELJNemanja GUDELJ  - (-)11----------
 Nemanja MATICNemanja MATIC  - (-)11----------
 Milos JOJICMilos JOJIC  - (-)------------
 Aleksandar IGNJOVSKIAleksandar IGNJOVSKI  - (-)------------
 Lazar MARKOVICLazar MARKOVIC  - (-)------------
 Zdravko KUZMANOVICZdravko KUZMANOVIC  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-2-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Adem LJAJICAdem LJAJIC  - (-)----1-------
 Filip DJORDJEVICFilip DJORDJEVIC  - (-)------------
 Dusan TADICDusan TADIC  - (-)11----------
 Danko LAZOVICDanko LAZOVIC  - (-)11----------
 Filip DJURICICFilip DJURICIC  - (-)11----------
 Aleksandar MITROVICAleksandar MITROVIC  - (-)------1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-3-----
 Stafi i Serbi [Serbi]

 Funksioni
Dick ADVOCAATDick ADVOCAAT  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer