HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi EURO 2016 - France 2016
 Ekipi - Armenia [ARM]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Roman BEREZOVSKIRoman BEREZOVSKI  Russian Federation- (-)11--------
 Gevorg KASPAROVGevorg KASPAROV  - (-)----------
 Arsen BEGLARYANArsen BEGLARYAN  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gael ANDONYANGael ANDONYAN  - (-)11----------
 Varazdat HAROYANVarazdat HAROYAN  - (-)------------
 Taron VOSKANYANTaron VOSKANYAN  - (-)------------
 Robert ARZUMANYANRobert ARZUMANYAN  - (-)11----1-----
 Kamo HOVHANNISYANKamo HOVHANNISYAN  - (-)1-1-----1---
 Hrayr MKOYANHrayr MKOYAN  - (-)------------
 Artak EDIGARYANArtak EDIGARYAN  - (-)------------
 Levon HAYRAPETYANLevon HAYRAPETYAN  - (-)11------1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-2---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Artak DASHYANArtak DASHYAN  - (-)------------
 Rumyan HOVSEPYANRumyan HOVSEPYAN  - (-)------------
 Artur MIRANYANArtur MIRANYAN  - (-)------------
 Karlen MKRTCHYANKarlen MKRTCHYAN  - (-)------------
 Masis VOSKANYANMasis VOSKANYAN  - (-)------------
 Zaven BADOYANZaven BADOYAN  - (-)------------
 Artur EDIGARYANArtur EDIGARYAN  - (-)11-1--------
 Marcos PIZZELLIMarcos PIZZELLI  - (-)11----1-----
 Gevorg GHAZARYANGevorg GHAZARYAN  - (-)11----------
 Hovhannes HAMBARTSUMYANHovhannes HAMBARTSUMYAN  - (-)11----11----
 Artem SIMONYANArtem SIMONYAN  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --312---
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Aleksandre KARAPETYANAleksandre KARAPETYAN  - (-)------------
 Ruslan KORIANRuslan KORIAN  - (-)1-1---------
 Artur SARKISOVArtur SARKISOV  - (-)------------
 Yura MOVSISYANYura MOVSISYAN  - (-)11----------
 Norair ASLANYAN-MAMEDOVNorair ASLANYAN-MAMEDOV  - (-)------------
 Henrikh MKHITARYANHenrikh MKHITARYAN  - (-)11----------
 Edgar MANUCHARYANEdgar MANUCHARYAN  - (-)11-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --312---
 Stafi i Armenia [Armenia]

 Funksioni
Bernard CHALLANDESBernard CHALLANDES  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer