HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi Boterori Rusi 2018
Team statistics - Shqiperi
General
Matches played: 10
Win: 4
Draw: 1
Lost: 5
Highest home win:
Shqiperi - Lihtenshtein

2-0
Highest home lost:
Shqiperi - Izrael

0-3
Highest away win:
Izrael - Shqiperi

0-3
Highest away lost:
Spanje - Shqiperi

3-0
Goals
Goals for: 10
Goals for per match: 1
Goals against: 13
Goals against per match: 1.3
No goals against: 3
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 5
Matches played: 5
Total goals (for and against): 11
Goals per match: 2.2
Goals for4
Goals for per match: 0.8
Goals against7
Goals against per match: 1.4
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 5
Matches played: 5
Total goals (for and against): 12
Goals per match: 2.4
Goals for6
Goals for per match: 1.2
Goals against6
Goals against per match: 1.2
Goals per matchday