HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Mars 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

 Ekipi - Slloveni [SLO]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Samir HANDANOVICSamir HANDANOVIC  - (-)22----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Branko ILICBranko ILIC  - (-)11----------
0Dejan KELHARDejan KELHAR  - (-)11----------
2Miso BRECKOMiso BRECKO  - (-)22----------
4Marko SULERMarko SULER  - (-)11----1-----
13Bojan JOKICBojan JOKIC  - (-)22----------
16Dominic MAROHDominic MAROH  - (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Valter BIRSAValter BIRSA  - (-)11----------
0Rene KRHINRene KRHIN  - (-)11----------
0Jasmin KURTICJasmin KURTIC  - (-)11----1-----
6Kevin KAMPLKevin KAMPL  - (-)211-1-------
7Mirnes SISICMirnes SISIC  - (-)1-1---------
17Andraz KIRMAndraz KIRM  - (-)22----1-----
18Aleksandar RADOSAVLJEVICAleksandar RADOSAVLJEVIC  - (-)11-1--------
19Josip ILICICJosip ILICIC  - (-)11-11-1-----
22Ales MERTELJAles MERTELJ  - (-)211---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-6-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
9Zllatan LJUBIJANKICZllatan LJUBIJANKIC  - (-)1-1---------
10Dzengis CAVUSEVICDzengis CAVUSEVIC  - (-)1-1---------
11Milivoje NOVAKOVICMilivoje NOVAKOVIC  - (-)11--1-------
14Zlatko DEDICZlatko DEDIC  - (-)11-1--------
23Tim MATAVZTim MATAVZ  - (-)211---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-6-----
 Stafi i Slloveni [Slloveni]

 Funksioni
Slavisa STOJANOVICSlavisa STOJANOVIC  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Srecko KATANECSrecko KATANEC  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer