HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 20 Nentor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-17 Internationals
Rezultatet - Kualifikimet Europiani 2011-12 (13.10.2011 - 18.10.2011)

E enjte, 13.10.2011 - 12. Java
  15:00 h Sllovaki U-17 Shqiperia U-17  -   
  19:00 h Gjermani U-17 Estonia U-17  -   
E shtunë, 15.10.2011 - 12. Java
  19:00 h Estonia U-17 Sllovaki U-17  -   
  19:00 h Gjermani U-17 Shqiperia U-17  -   
E martë, 18.10.2011 - 12. Java
  16:30 h Gjermani U-17 Sllovaki U-17  -   
  16:30 h Shqiperia U-17 Estonia U-17  -   

3 Team(s) not playing: Norvegji U-17, Malta U-17, Irlanda U-17