HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Shkurt 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Club information Qipro
CLUB EMBLEM - Qipro
Address:
Qipro,
Cyprus Football Association10 Achalon Street,
Nicosia,
2413 Engomi,
Cyprus, Republic of Cyprus, Republic of 
Phone:+357 22/352 341Fax:+357 22/590 544Email: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa Website club:www.cfa.com.cyPresident:Costakis KOUTSOKOUMNISGeneral Manager:Angelos ANASTASIADISFounded:1934
 
Google maps
Directions from:
 
Teams of this club
Qipro (QIP) Qipro U-19 (CypU19)