HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Mars 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Club information Zvicer
CLUB EMBLEM - Zvicer
Address:
Zvicer,
Swiss Football AssociationSchweizerischer Fusballverband (SFV/ASF)Worbstrasse 483000 Bern 15,
,
,
Switzerland, Swiss Confederati Switzerland, Swiss Confederati 
Phone:0041 - 31 - 9508111Fax:0041 - 31 - 9508181Email: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa Website club:http://www.football.ch/Founded:01.01.1895
 
Google maps
Directions from:
 
Teams of this club
Zvicer (ZVI)