HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 21 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2013-14
Team statistics - Flamurtari
General
Matches played: 5
Win: 3
Draw: 2
Lost: 0
Highest home win:
Flamurtari - Vllaznia

1-0
Highest home lost:

Highest away win:
Skenderbeu - Flamurtari

0-2
Highest away lost:

Goals
Goals for: 4
Goals for per match: 0.8
Goals against: 0
Goals against per match: 0
No goals against: 5
Home games statistics
Home games percentage: 0.4
Matches total: 2
Matches played: 2
Total goals (for and against): 1
Goals per match: 0.5
Goals for1
Goals for per match: 0.5
Goals against0
Goals against per match: 0
Away games statistics
Away games percentage: 0.6
Matches total: 3
Matches played: 3
Total goals (for and against): 3
Goals per match: 1
Goals for3
Goals for per match: 1
Goals against0
Goals against per match: 0
Goals per matchday