HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Janar 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë

Venue data
Short Name: FL
Adresa:Vlore,
,
,
Republika e Shqiperise 
Max. Capacity: 8800

Club picture
Stadiumi
Google maps
Directions from:
Ekipet e Klubit

Kategoria Superiore 2010-11 - Flamurtari (FLA)

EUROPA League 2012-13 - Flamurtari (FLA)

Kategoria Superiore 2013-14 - Flamurtari (FLA)

Next scheduled games
E premte, 26. Janar 2018
17:00Kategoria Superiore 2017-18 Flamurtari- Partizani
E shtunë, 10. Shkurt 2018
14:00Kategoria Superiore 2017-18 Flamurtari- Lushnja
E shtunë, 24. Shkurt 2018
14:00Kategoria Superiore 2017-18 Flamurtari- Luftetari
E shtunë, 10. Mars 2018
15:00Kategoria Superiore 2017-18 Flamurtari- Kamza
E mërkurë, 28. Mars 2018
15:00Kategoria Superiore 2017-18 Flamurtari- Kukësi
E diel, 01. Prill 2018
16:00Kategoria Superiore 2017-18 Flamurtari- Skenderbeu
E shtunë, 14. Prill 2018
16:00Kategoria Superiore 2017-18 Flamurtari- Teuta
E shtunë, 28. Prill 2018
17:00Kategoria Superiore 2017-18 Flamurtari- Vllaznia
E shtunë, 05. Maj 2018
17:00Kategoria Superiore 2017-18 Flamurtari- Laci
E hënë, 14. Maj 2018
17:00Kategoria Superiore 2017-18 Flamurtari- Partizani