HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
E shtunë, 09 Prill 2011 16:00 h
 
LIRIA vs BALLKANI
 

Match details
Match Date :E shtunë, 09 Prill 2011
Match Time :16:00 h
 

Head-to-head

LIRIA Stats BALLKANI
4 Current rank 10
22 Matches 22
9/6/7 W/D/L (Total) 5/8/9
8/2/1 W/D/L (Home)5/5/1
1/4/6 W/D/L (Away)0/3/8
33Points23
36 : 29 Goals22 : 31
7 Difference-9
LIRIA - BESA 3:0 Highest won homeBALLKANI - FLAMURTARI 2:1
LIRIA - PRISHTINA 2:3 Highest loss homeBALLKANI - HYSI 1:2
VELLAZNIMI - LIRIA 2:4 Highest won away----
HYSI - LIRIA 5:0 Highest loss awayPRISHTINA - BALLKANI 3:0


History of matches
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
8E diel, 26. Shtator 201015:00BALLKANI-LIRIA1-1
19E shtunë, 12. Mars 201114:08LIRIA-BALLKANI3-0