HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Gjysem Finale-Kthimi - E mërkurë, 22. Prill 2015 - 15:30 h

LaciTirana
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 22 Prill 2015
Match Time :15:30 h
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Rejdi AVDO, Ridiger COKAJ, Denis REXHA, Bardhyl PASHAJ
 
Spektatore: 4.300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 62' : James ADENIYI ( 1 )
  Karton i kuq
   • 16' : Selemani NDIKUMANA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 16' : Olsi TEQJA ( 1 )
   • 26' : Arian SHETA ( 1 )
   • 43' : Agim METO ( 1 )
   • 89' : Miroslav VUJADINOVIC ( 1 )
   • 35' : Dorian KERCIKU ( 1 )
   • 50' : Erando KARABECI ( 1 )
   • 82' : Ervin BULKU ( 1 )