HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EURO 2012 - Ukraine & Poland
Club information Luksemburg
CLUB EMBLEM - Luksemburg
Address:
Luksemburg,
Fédération Luxembourgeoise de FootballP.O. Box 5, ,
,
3901 Mondercange,
Luxembourg, Grand Duchy of Luxembourg, Grand Duchy of 
Phone:+352/488 665 1Fax:+352/488 665 82Email: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa Website club:www.football.luPresident:Paul PHILIPPFounded:1908
 
Google maps
Directions from:
 
Teams of this club
Luksemburg (LUK) Luksemburgu U-17 (LukU17)