HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EURO 2012 - Ukraine & Poland
Club information Bjellorusia
CLUB EMBLEM - Bjellorusia
Address:
Bjellorusia,
Belaruskaya Federatsia FutbolaProspekt Pobeditelei 20/3, ,
,
220020 Minsk ,
Belarus, Republic of Belarus, Republic of 
Phone:+375 172/54 56 00Fax:+375 172/54 44 83Email: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa Website club:www.bff.byPresident:Gennady NEVYGLASFounded:1989
 
Google maps
Directions from:
 
Teams of this club
Bjellorusia (BJE) Bjellorusi U-21 (BlsU21) Bjellorusi U-19 (BlsU19) Bjellorusia U-17 (BlsU17)