HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 21 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kosova
Duraku kërkon angazhim në Turqi
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 05 Gusht 2009 05:53    pdfShtypEmail
lajme_shkurt_kosova_487325333Ish - trajneri i Kosovës se Vushtrrisë, Fahredin Duraku kërkon angazhim në futbollin e Turqisë.

“Kam disa oferta nga Turqia. Jam duke i shqyrtuar. Dëshirojë që...
Lexo ma...
 
Azem Ahmeti rikthehet në Prishtinë
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 05 Gusht 2009 05:46    pdfShtypEmail
2_ahmeti_856248954Mesfushori i Prishtinës, Azem Ahmeti është rikthyer në skuadrën e Prishtinës. Ahmeti pak ditë më parë ka qenë në prova në Teutën e Durrësit, mirëpo ai...
Lexo ma...
 
Arbnor Morina merr timonin e Kosovës së Vushtrrisë
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 05 Gusht 2009 05:42    pdfShtypEmail
arbnor morinaTrajneri i njohur i futbollit tonë, Arbnor Morina, në edicionin e ri të garave që do të nis më 15 gusht, do të drejtojë skuadrën e Kosovës së...
Lexo ma...
 
Kollari zëvendëson Tovërlanin
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 05 Gusht 2009 05:38    pdfShtypEmail
afrim_toverlani_380461282Strategu Besnik Kollari ka zëvendësuar trajnerin e Prishtinës, Afrim Tovërlanin. Kollari vjen në postin e shefit të shtabit teknik pas largimit të Tovërlanit për shkak se...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL