HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja / Policia merr masa te forta sigurie
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 09 Shkurt 2011 18:06   pdfShtypEmail
policiaSot ne oret e para te mengjesit zedhensja e policise se Qarkut Tirane njoftoi se jane marre masa te rrepta per ndeshjen e kombetares tone me Sllovenine megjithese eshte ndeshje miqesore. Ajo ka njoftuar se do te bllokohen disa rruge perreth stadiumit kombetar, si dhe do te ndalohet parkimi perpara stadiumit. Gjithashtu ajo sqaroi se do te mbikqyren dhe do te ndeshkohen sic e parashikon ligji ata qe shesin bileta fallco ose kontrabande.

Skerdilaid Sulozeqi

busy
komente