HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Kristi Vangjeli feston 25-vjetorin!
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 06 Shtator 2010 00:15   pdfShtypEmail
kristi_vangjeli_para_maltes1_577037682Mbrojtesi i kombetares se Shqiperise Kristi Vangjeli sot ka festuar 25-vjetorin e tij prane skuadres kombetare. "E festova me shoket ekipit. Festimi ishte i kendshem, me torta, embelsira, batuta e shaka te ndryshme. Nuk dua te hyj ne detaje dhe imtesira, por kaluam shume kendshem", u shpreh Kristi Vangjeli ne prononcimin e tij ne linje telefonike per Albaniasoccer.com. "Nje fitore ndaj Luksemburgut, do te ma beje akoma me speciale ditelindjen", theksoi mbrojtesi duke perfunduar prononcimin e tij. Albaniasoccer dhe stafi i saj i urojne Kristit te kaloje nje dite sa me te kendshme dhe nje fitore ndaj Luksemburgut.

Klevis Bejkolli

busy
komente