MLS/ Shenon Dilli Duka, fiton Fire (Video)
nga AlbaniaSoccer   E diel, 11 Gusht 2013 17:47   Shtyp

dilly duka usa golChicago Fire ka fituar me rezultatin 2-1 ndaj Montrel Impacts. Futbollisti shqiptar Dilli Duka i cili luan me Chicago Fire, shenoi golin e dyte per skuadren e tij pas nje depertimi ne qender te mbrojtjes mike, midis 4-5 lojtareve te Montreal,hyn ne zonen e rreptesise dhe pas nje perplasje te topit ne kembet e mbrojtesit kundershtar, Duka gjendet me topin i lire, gjuan dhe shenon. Ky ishte goli i trete i Dukes ne 19 ndeshje per Chicago Fire, kur dihet se me Columbus Crew, ai zhvilloi 45 ndeshje dhe shenoi vetem 2 gola

Dilli Duka sheno per Chicago Fire

 

 

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide