Biturku:Duhet te perqendrohemi tek kupa
nga Albaniassocer   E shtunë, 05 Prill 2014 16:20   Shtyp

Teuta2Ne pjesen e pare gabuam shume.Ja falem nje pjese loje Kukesit.Ne te dyten u munduam te rikuperonim por u zbuluam per kunerersulmet e kuksianeve dhe ato u mbrojten  mire.Mund te them vetem bravo per Kukesin sepse e merituan fitoren.Nuk kemi shume kohe te mendohemi sepse ne deren tone po troket ndeshja e kupes.Do te luftojme shume qe te arrijme finalen sepse eshte e vetmja mundesi te kapim Europen.Duhet te jemi te kujdeseshem sepse sot ja dhuruam vete Kukesit ndeshjen me gabimet foshnjarake qe beme.Sot pesuam me shume gola se qkemi pesuar qekure une kam marre ekipin dhe keto gabime duhet riparuar sa me shpejt sepse siç thashe nuk kemi shume kohe per te punuar.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide