Kukesi/ Bratic, Dragoi dhe Popovic drejt largimit
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 25 Dhjetor 2013 22:38   Shtyp

braticDavor Bratic, Dani Dragoi dhe Lazar Popovic jane duke e mbyllur me Kukesin. Tre te huajt deshtuan kete sezon te benin gjera te mira me skuadren e presidentit Gjici dhe tani jane te padeshiruar per trajnerin Shensoji. Te tre lojtaret mund te konsiderohen si largime nga skuadra e Kukesit qe pergatitet te bej goditje te medha ne merkaton e janarit. Gjici deshiron te konkuroj me Skenderbeun dhe nuk ka ndermend te dorezohet.

komente