Vllaznia/ Bashkia premton nje superpremio per fitoren me Skenderbeun
nga AlbaniaSoccer   E martë, 01 Tetor 2013 21:43   Shtyp

vllaznia1Drejtuesit e Bashkise ne Shkoder po mendojne nje super motivim per skuadren ne prag te ndeshjes me Skenderbeun. Bashkia ka shperblyer lojtaret per fitoret qe kane marre ne ndeshjet e fundit por kesaj rradhe, nese do te mundin edhe kampionet do te mbushin me mire xhepat. Te enjten ne oren 14:00 do te luhet ne Loro Borici ndeshja mes Vllaznise dhe Skenderbeut e cila pritet me nje interesim te madh nga tifozeria vendase.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide