Turneu “Vllaznimi” vlereson fituesit
nga AlbaniaSoccer   E premte, 29 Qershor 2012 15:10   Shtyp

ball_goalNe daten 27-06-2012 ne aneksin e stadiumit "Niko Dovana" ne Durres u be ceremonia e shperndarjes se trofeve te turneut "Vllaznimi", kupa "Pavaresia" per moshat U-10 dhe U-12. Ne kete turne u shperndane kupa, medalje, topa, bluza sportive, flete mirenjohje, canta etj.

Ne kete ceremoni moren pjese sponsoret e ketij turneu si: Perfaqesuesit e "Uji Tepelene", Drejtori i shkolles "Turgut Ozal" i cili dhuroi disa pako per femijet, si dhe perfaqesuesi i Federates Shqiptare te Futbollit z.Dritan Babamusta dhe  perfaqesuesi i bashkise per sportet z.Edmond Zalla.

komente