U-19 miqesore me Qipron
nga AlbaniaSoccer   E diel, 04 Tetor 2009 14:18   Shtyp

u-19Kombetarja e moshes  U-19 te Shqiperise do te zhvilloje disa takime miqesore me skuadren e moshave te Qipros. Takimet do te zhvillohen nga data 20-21 tetor ne Shqiperi dhe nga data 5-7 Nentor ne Qipro. Takimet do te zhvillohen ne prag te eliminatoreve te Kampionatit Evropian qe Shqiperia do te zhvilloje ne San Marino nga data 13-18 Nentor. Ne keto eliminatore, Shqiperia ben pjese ne Grupin 1 se bashku me Italine, Irlanden dhe San Marinon

Altin Ngjela

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide