Percaktohen cmimet per ndeshjen kunder Katar
nga Administrator   E shtunë, 30 Prill 2016 17:50   Shtyp

Jane publikuar çmimet e biletave te ndeshjes miqesore qe kombetarja jone do te luaje kunder Katarit. 
Ndeshja do te luhet ne stadiumin Arena Hartberg te qytetit te Hartberg ne Austri. Kapaciteti i ketij stadiumi eshte 4500 vende, dhe cmimet per kete ndeshje jane 25 euro dhe 15 euro. Stadiumi ku do te zhvillohet ndeshja eshte vetem 15 minuta larg rezidences kuqezi ne Austri. 

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide