Levizjet/ Mediat greke cojne Kacen tek Lazio
nga AlbaniaSoccer   E premte, 22 Nentor 2013 15:11   Shtyp

Ergys-KaçeMediat greke se fundmi kane derguar Ergys Kacen ne Itali tek skuadra e Lazios. Lajmin e ben te ditur portali grek i internetit stentragoal.gr qe thekson gjithashtu se Lazio nuk eshte e vetma skuader qe ka shenjestruar lojtarin shtatshkurter te PAOK-ut, pasi ne gjurmet e tij jane vene klube nga Gjermania dhe Franca. Igli Tare deshiron te afroj talentin shqiptar tek skuadra laciale dhe per kete mesohet te kete afruar ne bisedime kapitenin kuqezi Igli Tare. PAOK qendron ne pritje te ofertes me te mire qe do ti vij per Kacen qe sipas te gjitha gjasave ne janar do te largohet perfundimisht nga Greqia.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide