Legjionaret/ Bekim Bala dopiete ne Poloni
nga AlbaniaSoccer   E diel, 15 Shtator 2013 17:52   Shtyp

bekim balaBekim Bala ka shperthyer me nje dopiete ne Poloni. Skuadra e tij e Jagellonias ka fituar me rezultatin e thelle 6-0. Dy te fundit i ka shenuar sulmuesi shkodran qe eshte futur ne fushe si zevendesues. Me kete paraqitje Bala ka marre nje note mjaft te mire dhe i jep vetes me shume mundesi per ne vazhdim. Ka arritur ne kuoten e pese golave ne kampionatin Polak duke e nisur si duhet aventuren e re. Dy goleshi fundit ishte nje mesazh i qarte per trajnerin Xhani De Biazi qe e ka harruar shkodranin dhe nuk e preferon per Kombetaren.

Shikoni me poshte golat e Bales

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide