Kombetarja/ Abrashi ,Basha dhe Rama kuqezi dhe per Fife-n
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 03 Qershor 2013 23:13   Shtyp
Amir-Abrashi-Swiss_2789413Migjen Basha , Amir Abrashi dhe Valdet Rama kane fituar zyrtarisht te drejten per te luajtur ne takime zyrtare me Shqiperine. Fifa pasi ka shqyrtuar situatat e tyre ka dhene Ok qe te tre keta futbolliste , shqiptare te Kosoves te mbrojne ngjyrat kuqezi.Te tre lojtaret jane te vene nen urdhrat e DeBiazit dhe te premten do te kene mundesi te luajne ndaj Norvegjise nese italiani e mendon.
Miratimi i dhene nga Fifa ishte nje lajm i gezushem per te gjithe tifozet shqiptare.
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide