Kombëtarja/ 10 mijë euro shpërblim për dy fitoret e fundit
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 28 Mars 2013 20:57   Shtyp
kombTARJAFSHF po përgatit një shpërblim të majmë për lojtarët kuqezi pas dy fitoreve historike në ditët që lam pas. Lojtarët që u aktivizuan dhe kontribuan për të mundur Norvegjinë në Oslo dhe Lituaninë në Tiranë, pritet të marrin 10 mijë euro secili si shpërblim për suksesin e arritur. FSHF po mendon tu japë një shumë të tillë si dhuratë lojtarëve për ti motivuar edhe për takimin e rradhës që do të luajmë në qershor sërish ndaj Norvegjisë, por kësaj rradhe në “Qemal Stafa”. Një vendim i tillë, i pa bërë ende zyrtar e publik për mediat meriton të komplimentohet.
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide