Kombëtarja/ Salihi I dedikon golin Shkodrës
nga AlbaniaSoccer   E premte, 22 Mars 2013 22:41   Shtyp
Kombëtarja/  Salihi I dedikon golin Shkodrës
“Për mua ka qenë goli më I rëndësishëm I karrierës. Kam shënuar shumë por këtë do ta mbaj mënd gjatë. Dedikimet më parë kanë qenë të shumta, por kësaj rradhe zgjedh t’ja dedikoj këtë gol qytetit tim të lindjes Shkodrës”, kanë qenë këto fjalët e autorit të golit historik në Norvegji. Hamdi Salihi ka festuar me tifozët kuqezi në stadium, është përqafuar me shokët e skuadrës dhe në përfundim I ka dedikuar gëzimin e golit dhe emocionet e tij të gjithë shkodranëve.
hamdi_salihi_alb_dan_1_1
“Për mua ka qenë goli më I rëndësishëm I karrierës. Kam shënuar shumë por këtë do ta mbaj mënd gjatë. Dedikimet më parë kanë qenë të shumta, por kësaj rradhe zgjedh t’ja dedikoj këtë gol qytetit tim të lindjes Shkodrës”, kanë qenë këto fjalët e autorit të golit historik në Norvegji. Hamdi Salihi ka festuar me tifozët kuqezi në stadium, është përqafuar me shokët e skuadrës dhe në përfundim I ka dedikuar gëzimin e golit dhe emocionet e tij të gjithë shkodranëve.
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide