Salihi shënon në fitoren e thellë të Rapidit
nga AlbaniaSoccer   E diel, 25 Tetor 2009 20:26   Shtyp

hamdi_salihi_rapidSulmuesi i kombëtares Shqiptare, Hamdi Salihi ka shënuar golin e tretë për skuadrën e Rapidit të Vjenës në fitoren 4-0 që arriti ndaj Matersburg. Ky gol ishte i shtati per te ne kete kampionat. Ai e ka filluar ndeshjen si titullar dhe është zëvëndësuar në minutën e 90-të nga Trimmel. Skuadra e Rapidit rënditet e treta në kampionatin Austriak me një ndeshje me pak, se dy skuadrat që ndodhen sipër tij.

Kel Naraci

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide