Kombetarja/ Te enjten Kuzhe mbyll kapitullin Shqiperi, gati zyrtarizimi per Hasin
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 19 Tetor 2011 22:21   Shtyp

Besnik_HasiTe enjten do te behet zyrtar largimi i Josip Kuzhes nga Kombetarja e Shqiperise. Presidenti Duka do te takoje kroatin qe drejton kuqezinjte prej dy vite e gjysem dhe do ti kerkoje prishjen e kontrates qe i perfundon ne fund te ketij viti. Ne dy miqesoret e muajit nentor do te jete dikush tjeter ne stol. Edhe per pasardhesin e tij pritet qe te enjten te mesohet zyrtarisht emri i ri. Burime ne Federaten Shqiptare te Futbollit kane konfirmuar se Besnik Hasit do ti besohet nje projekt afatgjate per rinovimin e perfaqesueses. Pas largimit te Kuzhes mund te behet edhe zyrtarizimi i ish kapitenit kuqezi si trajneri i ri per Shqiperine.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide