Lorik Cana: Dy ndeshje shume te rendesishme per ne
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 22 Maj 2010 23:05   Shtyp

Kapiteni i Sanderlanlorik_cana_5dit, Lorik Cana ka deklaruar se :

“Dy ndeshjet miqesore si me Malin e Zi dhe me Andoren jane shume te rendesishme per skuadren. Ato do na ndihmojne sadopak para fillimit te eleminatoreve te Kampionatit Europian qe fillojne shume shpejt qe ne muajin Shtator. Ne do japim me te miren per te kenaqur dhe tifozet tane te zjarrte”.

Kel Naraci

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide