Josip Kuzhe: Shqiperine e kam njohuar nga Pano!
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 28 Janar 2010 22:40   Shtyp
josip_kuzheNe homazhet per Panajot Pano, trajneri aktual i ekipit kombetar, Josip Kuzhe, ne fjalen e tij, u shpreh se per here te pare Shqiperine e ka njohur nga emri i Panajot Panos, kur ne vitin 1967, Gjermania mundej nga kombetarja kuqezi ne eleminatore dhe Ish Jugosllavia kualifikohej per ne kampionatin europian. Kroati tregoi se ne ate moment kishte degjuar per Shqiperine per here te pare.

Enea Shtrepi
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide