Nderpritet ndeshja ne Kukes
nga Albaniassocer   E diel, 26 Shkurt 2017 15:33   Shtyp

sherr ne kukesRreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ishin te vendosur tifozat e Partizanit pati nje perleshje midis ketyre te fundit dhe policise. Nuk u kuptua arsyeja e kesaj perleshje por pas pak ├žasteve edhe tifozat kuksiane kerkuan konfrontimin me tifozat miq por u permbajten mire nga policia. Pas pak minutash edhe me nderhyrjen e lojtareve situata u qetesua dhe ndeshja rifilloi normalisht.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide