Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia
nga Albaniassocer   E premte, 25 Nentor 2016 17:39   Shtyp

Flamurtari7-tifozeriLajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive per ekipin vlonjat.Mesohet se eshte mbyllur problemi i pageses se pagave te prapambetura qe po rrezikonte renien ne nje kategori me poshte.Nje tjeter lajm i mire eshte lindja e femijes se Telushit qe ne rast shenimit do te festohet ne menyre te veqante.Gjithashtu mesohet se nga ana tjeter ekipi nuk eshte grumbulluar para ndeshjes gje qe ka ndodhe ne kampin shkodran qe ka udhetuar dje nga Shkodra dhe eshte akomoduar ne Vlore.Lajmi i keq per kuqeblute vjen nga demtimi i Tafilit ne nxemje para ndeshjes.Nderlohe qe hyrja ne stadjum do te jete e lire perveq se ne tribunen qendrore.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide