Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kategoria
nga Administrator   E hënë, 23 Maj 2016 06:49   Shtyp

skenderbeu kampion-2016Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampion i Superliges Shqiptare per te 6 here rradhazi duke lene ne vendin e dyte Partizanin. Korcaret kane fituar me rezultatin 2-0 ne Vlore duke mbajtur vendin e pare me 79 pike dhe duke u shpallur automatikisht kampion. 
Ne luften per mbijetese, Terbunit te rene nga kategoria jave me pare i eshte bashkuar edhe Bylis i cili nuk ka arritur te fitoje ne Shkoder kunder Vllaznise. 

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide