Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin
nga Administrator   E shtunë, 14 Maj 2016 12:53   Shtyp

skenderbeu-partizaniEkipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat e fundit kunder rivalit direkt Skenderbeut. Golin e fitores e ka shenuar ne minuten e 90 Vila. Ndeshja ka qene shume e luftuar me raste nga te dyja anet por rezultati eshte zhbllokuar vetem ne minuten e 90. Me kete fitore Partizani eshte vetem 2 pike kunder kryesuesit Skenderbeu. Ne kete menyre kampionati do te vendoset ne javen e fundit ku Skenderbeu do te luaje kunder Flamurtarit ne Vlore dhe Partizani kunder Teutes ne Tirane.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide