Demtohet anesori ne Shkoder
nga Albaniassocer   E shtunë, 27 Shkurt 2016 14:03   Shtyp

demtimNe Reshit Rusi te Shkodres ne ndeshjen midis kuqebluve dhe Laçit pati nje demtim te lehte te anesori Bregasi.Ne minuten e 30-te gjyqtari anesor pati nje problem muskolor ne kofshe por u rekuperua pas pak minutash fale edhe nderhyrjes se masazhatorit te Shkodraneve.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide