Franc Veliu prane rikthimit tek Flamurtari
nga Albaniassocer   E diel, 31 Janar 2016 16:47   Shtyp

Flamurtari7-tifozeriKeto dite merkatoje u fol shume per te ardhmen e mbrojtesit Veliu por mesa duket ai do te rikthehet tek ekipi ku u formua si lojtar.Ne diten e sotme ai ka pasur nje takim me presidentin Sinani Idrizi dhe dhe brenda ores 24 00 kur mbyllet merkatoja pritet firma ne kontrate.

komente