Ndodhe edhe kjo ne Superligen Shqiptare
nga Albaniassocer   E shtunë, 12 Dhjetor 2015 16:49   Shtyp

Adush Muca2Pas denimit per ekipin e Bylisit nga ana e etikes ballshioteve perveq 4 lojtareve(Mushica,Basriu,Shoshi dhe Haliti) do ti mungojne edhe mjeku.Dhe pikerisht ne ndeshjen e sotme kunder Partizanit eshte bere nje mareveshje mes klubeve qe mjeku i Partizanit te kujdeset edhe per demtitet balshiote ne Qemal Stafa.Kjo eshte diqka shume e pazakonte ne futbollit e sotem ne nje kohe kur kombetarja pret shortin e Europianit qe do te zhvillohet pas nje ore me fillimin e ndeshjes ne fjale.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide