E radhe ne Superlige.Nuri paguan hotelin e Vllaznise
nga Albaniassocer   E diel, 08 Nentor 2015 09:10   Shtyp

Vllaznia-Skenderbeu-0-0Ne nje kohe ku jemi mesuar me rivalitete te forta ndodhe edhe qe nje ish preident i Tiranes ti paugajne akomodimin ekipit te Vllaznise.Gjendja e rende ekonomike qe po kalon ekipi shkodran kishte ddetyruar drejtuesit te organizonin nje udhetim prej me shume se 500 km diten e ndeshjes per te arritur ne Kor├žen e larget.Kjo do te ishte rraskapitese per lojtaret por ne arkat e klubit ska lek as per te paguar hotelin e lojtareve.Pikerisht ketu del ne skene nje personazh qe futbollin e ka per zemer dhe tregon qe nuk shikon ngjyrat e fanellave por vete mbarevajtjen e kapionatit,ky person eshte zevendes presidenti i federates shqiptare,Lutfi Nuri i cili i ka paguar hotelin ekipit shkodran ne Pogradec.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide