Maqedoni/ Shpetim Duro trajneri ri i Shkendijes se Tetoves
nga AlbaniaSoccer   E diel, 24 Nentor 2013 19:24   Shtyp

shpetim duro-Shpetim Duro pritet te marre postin e trajnerit te skuadres shqiptare ne Maqedoni, Shkendija e Tetoves. Duro ka marre rrugen drejt destinacionit te ri dhe pritet qe te henen te behet prezantimi tek skuadra e re. Shkendija ka larguar maqedonasin Jovanovski dhe vendin e tij pritet ta marre ish trajneri i Skenderbeut. Duro eshte i gatshem per kete aventure te re dhe do te kete si synim te shpetoj sezonin e skuadres shqiptare ne Maqedoni qe edhe pse ka gjetur nje sponsor te fuqishem si “Ecolog” nuk ka mundur ti rikthehet niveleve te larta.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide