HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 28 Shtator 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 3

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 311 years 11 months ago#62

Raiffeisen Superliga
Java e 3-te 28-29.08.2010
KEK-u - Trepça'89 1 : 0
Vëllaznimi - Liria 2 : 4
Besa - Prishtina 3 : 1
Hysi - Drenica 3 : 1
Trepça - Ballkani 2 : 1
Ferizaj - Flamurtari 2 : 2

Renditja
1.Hysi 3 2 0 1 8:2 6 6
2.Ballkani 3 2 0 1 4:3 1 6
3.KEK-u 3 2 0 1 2:1 1 6
4.Liria 3 2 0 1 7:7 0 6
5.Besa 3 2 0 1 5:5 0 6
6.Prishtina 3 2 0 1 3:3 0 6
7.Trepça 3 1 1 1 3:3 0 4
8.Trepça'89 3 1 1 1 1:1 0 4
9.Flamurtari 3 0 2 1 3:4 -1 2
10.Ferizaj 3 0 2 1 2:3 -1 2
11.Vëllaznimi 3 0 1 2 3:6 -3 1
12.Drenica 3 0 1 2 2:5 -3 1
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.044 seconds