HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 28 Shtator 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 2

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 211 years 11 months ago#61

Java e 2-te 21-22.08.2010
Ballkani - Ferizaj 1 : 0
Trepça'89 - Trepça 1 : 0
Drenica - KEK-u 0 : 1
Prishtina - Hysi 1 : 0
Liria - Besa 3 : 0
Flamurtari - Vëllaznimi 1 : 0
Nr TABELA N F B H Golat P-M Piket
1. Ballkani 2 2 0 0 3:1 2 6
2. Prishtina 2 2 0 0 2:0 2 6
3. Trepça'89 2 1 1 0 1:0 1 4
4. Hysi 2 1 0 1 5:1 4 3
5. Flamurtari 2 1 0 1 2:2 0 3
6. KEK-u 2 1 0 1 1:1 0 3
7. Besa 2 1 0 1 2:4 -2 3
8. Liria 2 1 0 1 3:5 -2 3
9. Drenica 2 0 1 1 1:2 -1 1
10. Trepça 2 0 1 1 1:2 -1 1
11. Ferizaj 2 0 1 1 0:1 -1 1
12. Vëllaznimi 2 0 0 2 1:3 -2 0
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.048 seconds