HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Team statistics - Luftetari
General
Matches played: 14
Win: 4
Draw: 1
Lost: 9
Highest home win:
Luftetari - Teuta

3-1
Highest home lost:
Luftetari - Skenderbeu

0-2
Highest away win:
Kastrioti - Luftetari

0-2
Highest away lost:
Tirana - Luftetari

3-1
Goals
Goals for: 11
Goals for per match: 0.79
Goals against: 16
Goals against per match: 1.14
No goals against: 3
Home games statistics
Home games percentage: 0.22
Matches total: 8
Matches played: 7
Total goals (for and against): 13
Goals per match: 1.86
Goals for6
Goals for per match: 0.86
Goals against7
Goals against per match: 1
Away games statistics
Away games percentage: 0.22
Matches total: 8
Matches played: 7
Total goals (for and against): 14
Goals per match: 2
Goals for5
Goals for per match: 0.71
Goals against9
Goals against per match: 1.29
Goals per matchday