HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 25 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Team statistics - Kastrioti
General
Matches played: 14
Win: 2
Draw: 1
Lost: 11
Highest home win:
Kastrioti - Kamza

3-0
Highest home lost:
Kastrioti - Skenderbeu

0-3
Highest away win:
Luftetari - Kastrioti

0-1
Highest away lost:
Flamurtari - Kastrioti

4-0
Goals
Goals for: 10
Goals for per match: 0.71
Goals against: 25
Goals against per match: 1.79
No goals against: 2
Home games statistics
Home games percentage: 0.22
Matches total: 8
Matches played: 7
Total goals (for and against): 21
Goals per match: 3
Goals for8
Goals for per match: 1.14
Goals against13
Goals against per match: 1.86
Away games statistics
Away games percentage: 0.22
Matches total: 8
Matches played: 7
Total goals (for and against): 14
Goals per match: 2
Goals for2
Goals for per match: 0.29
Goals against12
Goals against per match: 1.71
Goals per matchday