HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 21 Nentor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Match Schedule for BylisIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.08.201922:00 hTeuta - Bylis1-0thumbs_down.png
228.08.201919:00 hBylis - Vllaznia0-0draw.png
301.09.201922:00 hSkenderbeu - Bylis0-3thumbs_up.png
415.09.201919:00 hBylis - Kukësi2-1thumbs_up.png
521.09.201922:00 hPartizani - Bylis1-1draw.png
628.09.201919:00 hBylis - Flamurtari5-0thumbs_up.png
706.10.201917:00 hLaci - Bylis0-0draw.png
819.10.201917:00 hLuftetari - Bylis1-1draw.png
923.10.201916:00 hBylis - Tirana3-1thumbs_up.png
1027.10.201916:00 hBylis - Teuta0-0draw.png
1104.11.201921:00 hVllaznia - Bylis0-1thumbs_up.png
1209.11.201917:00 hBylis - Skenderbeu2-3thumbs_down.png
1323.11.201916:30 hKukësi - Bylis- 
1429.11.201916:30 hBylis - Partizani- 
1504.12.201916:30 hFlamurtari - Bylis- 
1608.12.201916:00 hBylis - Laci- 
1714.12.201916:00 hBylis - Luftetari- 
1821.12.201916:00 hTirana - Bylis-